Zapraszamy 8 marca od 13:00 na święto z okazji pojawienia się samego Pana Czaitani – „Gaura Purnima”!

Trivikrama Maharaja przyleci dopiero w poniedziałek z powodu odwołania lotu.


Plan festiwalu:
13:00 Maha Abhisek (ceremonia kąpieli Bóstw)
14:00 wykład Kryszna kirtan Das
15:00 Arati, po arati można wręczać prezenty Bóstwom aż do końca programu
15:20 na zewnątrz Świątyni – święto Holi, w świątyni bhadżany
16:30 Uczta – gotuje Rasikendra Das

Prosimy o pomoc w przygotowaniach do święta już w sobotę od 11:00 oraz w niedzielę od 9:00. Prosimy też o darowizny na festiwal – potrzeba pokryć koszty święta – organizacji, gotowania dekoracji i nowych ubranek dla Bóstw. Więc zapraszamy do służby i wsparcia – to wspaniała okazja do wyjątkowej służby oddania, zadowolenia Pana Czaitani, jego reprezentantów i wszystkich wielbicieli.

W ramach pomocy w przygotowaniach w sobotę 7 marca wieczorem będzie z nami Dhiraszanta Maharadża – Maharadża da wtedy wieczorny wykład.

Dokładny dzień pojawienia się Pana Czaitani przypada na poniedziałek 9 marca, wtedy obowiązuje post do Wschodu księżyca (o 17:09).

Będziemy świętować kirtanami z Trivikramem Maharadżem od 16:00 do zakończenia postu o 17:10, prasadam będzie jak w Ekadaszi (wielbiciele też mogą przynosić ekadasiowe prasadam na wspólny poczęstunek).

Trivikrama Maharadża zostaje w świątyni do 12 marca. Zapraszamy do wspólnej służby, wspólnego świętowania, śpiewania i słuchania wykładów. Pan Czaitania dał nam ten wzniosły proces służby oddania, śpiewania i słuchania Świętych Imion, żeby dać nam możliwość osiągnąć najwyższą doskonałość życia. Skorzystajmy z tej wyjątkowej okazji.

Zachęcamy także do przybycia na niedzielny Festiwal razem z domowymi Bóstwami, które będzie można ustawić na stoliku przy ołtarzu.

Do zobaczenia!