Hare Kryszna!

Bardzo serdecznie zapraszamy w najbliższą niedzielę do Świątyni na program, którego gościem specjalnym będzie Subheksana Prabhu – wielbiciel z Polski, który od ponad 20 lat służy w Mayapur Dham, gdzie mieszka razem z żoną i córką. Subheksana Prabhu jest absolwentem gurukuli Bhakti Viyda Purny Maharaja w Mayapur, gdzie od lat służy jako nauczyciel i wykładowca. Obecnie jest również jednym z przewodniczących Rady Zarządzającej Mayapur.

Zapraszamy także do pomocy w przygotowaniach do niedzielnej uczty. Ponieważ często nie przychodzą chętni do pomocy w krojeniu warzyw i pomocy w kuchni, albo przychodzi tylko jedna lub dwie osoby w trakcie całego gotowania, dlatego nie jesteśmy w stanie gotować różnorodnych uczt. Gotowanie zaczyna się zawsze już w soboty i wtedy zaczyna się przygotowywać warzywa. Jeśli chcielibyście zatem, żeby w Świątyni w niedzielę były różnorodne uczty to prosimy o Waszą pomoc w sobotę i niedzielę i serdecznie zapraszamy do wspólnej służby.

Już w kolejnym tygodniu – 23 i 24 czerwca – zapraszamy na wyjątkowe warsztaty dla Waisznawi, prowadzone przez Lavanyę Mangalę Mataji z Białorusi, która jest psychologiem i posiada głęboki wgląd oraz zrozumienie subtelnych aspektów duszy i uwarunkowań, z którymi pracuje. Lavanya Mangala Mataji jest od ponad 20 lat w towarzystwie wielbicieli, bardzo lubi wielbić Bóstwa, nieustannie czyta książki Srila Prabhupada, jest też dobrym kucharzem. Jest znana z ducha służenia, naucza dzieląc się radością i szczęściem z innymi. Ma dwóch dorosłych synów którzy mają 24 i 17 lat.

Pierwsza część warsztatów odbędzie się w sobotę 23 czerwca (Nirjala Ekadasi) od godz. 10:00 i druga w niedzielę 24 czerwca od godz. 11:00 (termin zmienił się ze względu na zobowiązania prowadzącej). Bardzo prosimy o dotacje dla naszego gościa. Mataji poprowadzi także niedzielny wykład.

Serdecznie zapraszamy!