Hare Kryszna!

Już w przyszły weekend gościmy J.Ś. Bhakti Vidya Purnę Maharadża.
Maharadża będzie w sobotę prowadził seminarium wraz z Kryszna Kszetrą Maharadżem w Sadhu Bhavan od 15:30. Po seminarium planowane jest ognisko i uczta składkowa. W niedzielę Maharadża poprowadzi wykład niedzielny od 14:00, a po uczcie – od 17:00 – pytania i odpowiedzi.

W kolejny weekend, 17 czerwca, gościmy Subheksana Prabhu – wielbiciela z Polski, który od ponad 20 lat służy w Mayapur Dham, gdzie mieszka razem z żoną i córką. Subheksana Prabhu jest absolwentem gurukuli Bhakti Viyda Purny Maharadża w Mayapur, gdzie od lat służy jako nauczyciel i wykładowca. Obecnie jest również jednym z przewodniczących Rady Zarządzającej Mayapur.

W kolejny weekend, 24 czerwca, gościmy w Świątyni wyjątkową nauczająca – Lavanya Mangala Matadżi z Białorusi. Matadżi poprowadzi niedzielny wykład 24 czerwca, planujemy też warsztaty dla kobiet od 30.06 do 01.07. Będzie też możliwość skorzystania z prywatnych konsultacji.
Lavanya Mangala matadżi jest psychologiem, posiada głęboki wgląd i zrozumienie subtelnych aspektów duszy i uwarunkowań, z którymi pracuje. Lavanya Mangala Matadżi jest od ponad 20 lat w towarzystwie wielbicieli, bardzo lubi wielbić Bóstwa, nieustannie czyta książki Srila Prabhupada, jest też dobrym kucharzem. Jest znana z ducha służenia, naucza dzieląc się radością i szczęściem z innymi. Ma dwóch dorosłych synów którzy mają 24 i 17 lat.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z towarzystwa tak niezwykłych Waisznawów!