Hare Kryszna!

Serdecznie zapraszamy na Festiwal z okazji pojawienia się Pana Caitanji, który odbędzie się 24 marca, w niedzielę.

Święto przypada dokładnie 21 marca (w czwartek) – w ten dzień zapraszamy od 17.30 na abhisek, wykład oraz prasadam składkowe – prosimy Wielbicieli, żeby przynosili prasadam od siebie dla wszystkich, na wspólną ucztę, która odbędzie się około 20:00.

Duże święto przekładamy na niedzielę, 24 marca. Festiwal oznacza, że staramy się zadowolić Pana Caitanję przez wspólne organizowanie Święta dla przyjemności Jego oraz Wielbicieli. To wspaniała okazja, aby służyć dużej ilości Bhaktów, Bóstwom, a także otrzymać smak do Świętego Imienia i błogosławieństwa Pana Gaurangi.

Prosimy o pomoc w weekend w przygotowaniach (pomoc jest potrzebna w sobotę i niedzielę od 9 rano) oraz prosimy o darowizny na organizację festiwalu i święta – między innymi planujemy bogatą ucztę, którą będzie gotować Rasikendra Prabhu z Rangesvarem Prabhu, a także zakup nowych ubranek dla Bóstw (koszt ok. 2000 zł).

W sobotę (23 marca) oprócz przygotowań planujemy też duży Harinam w Warszawie, a wieczorem o 19:20 kolejne przedstawienie teatralne grupy Sadacara Prabhu.

Prosimy wszystkich zainteresowanych służbą i otrzymaniem specjalnej łaski – zaplanujcie sobie czas, żeby móc pomóc w przygotowaniach, prosimy o darowizny na festiwal i prosimy podzielcie się też tym zaproszeniem na Gaura Purnimę z innym znajomymi. Darowizny można przekazać w świątyni lub na konto bankowe: Świątynia Międzynarodowego Towarzystwa Świadomości Kryszny 31 2130 0004 2001 0334 8968 0001 VW Bank

Do zobaczenia!