Hare Kryszna!

Serdecznie zapraszamy wszystkich do udziału w grudniowym maratonie dystrybucji książek. Śrila Prabhupada mówił, że jest to najlepsza działalność dobroczynna. W świątyni trwają przygotowania do maratonu grudniowego. W tym roku rozprowadziliśmy łącznie prawie 4000 książek (biografie Prabhupada, Nauki królowej Kunti, W obliczu śmierci, Bhagavad Gitę i inne).

Dwa miesiące temu rozpoczęliśmy akcję Śastra dana, czyli możliwość sponsorowania książek do dystrybucji. W ramach programu zebraliśmy 4200 zł i wykorzystaliśmy już niemal wszystkie środki. Nitai Karuna Prabhu rozprowadza książki z ogromnym oddaniem i osobiście je sponsoruje, ze środków otrzymanych od wielbicieli z Rosji.

Prosimy przyłączcie się do dystrybucji książek bezpośrednio albo sponsorując program Śastra dana. Środki można przelać na konto bankowe bądź przekazać gotówką w świątyni.

Dane:

20 2130 0004 2001 0334 8968 0005 Świątynia Międzynarodowe Towarzystwo Świadomości Kryszny, ul. Zakręt 11, 05-500, Mysiadło VW bank

Na zakończenie maratonu (6 stycznia 2019 r. na programie niedzielnym) J.Ś.Trivikrama Swami rozda upominki dla wielbicieli, którzy brali udział w dystrybucji książek.