Hare Kryszna!

Raz jeszcze bardzo serdecznie zapraszamy na warsztaty dla kobiet prowadzone przez Lavanya Mangalę Mataji, które odbędą się w nadchodzący weekend. W sobotę warsztaty rozpoczną się o godzinie 10, w niedzielę o godzinie 11. Więcej informacji o prowadzącej zamieściliśmy we wcześniejszych wpisach. Temat warsztatów to „Żyj w przyjemności” – prowadząca wybrała go na podstawie obserwacji sytuacji lokalnych wielbicieli, starając się dostosować go do tutejszych warunków.

Lavanya Mangala Mataji poprowadzi także wykład podczas programu niedzielnego. Temat wykładu to ” Spotkanie z samym sobą”.

Informujemy także wszystkich posiadaczy kalendarza wydanego przez świątynię o błędzie, który się pojawił – Nirjala Ekadasi przypada na sobotę 23 czerwca, a nie dzień kolejny. Bardzo przepraszamy za zaistniałą pomyłkę.

Serdecznie zapraszamy również na cotygodniowe spotkania Bhakti Vriksza, które odbywają się w środy o 16.45 w Vega Bar przy al. Jana Pawła II 36c. W tym tygodniu odbędzie się specjalne spotkanie, które poprowadzi Nitai Karuna Prabhu.

Do zobaczenia!