Hare Kryszna!

Trivikrama Maharadża będzie naszym gościem 1 grudnia na programie niedzielnym od 13:00 i da wykład w ramach programu o 14:00.

Po kirtanie, o 16:00, z okazji początku maratonu Srila Prabhupada, znany wielbiciel sankirtanu – Adhokszadża Prabhu z Rosji – podzieli się z nami bezcennymi słowami inspiracji na temat grudniowego maratonu dystrybucji książek Srila Prabhupada.

Żeby uczcić początek grudniowego maratonu, matadżi Keshavi, Wiktoria i Wika gotują specjalną ucztę. Zapraszamy do pomocy – to wspaniała okazja do ciekawej służby w kuchni. Prosimy też o darowizny na ucztę, żeby kolejne uczty były również wyjątkowe.

Jak wziąć udział w maratonie Srila Prabhupada? Zapraszamy wszystkich do udziału – można rozprowadzać książki samemu, z wielbicielami ze świątyni, przy Harinamach. Można również sponsorować książki które będą rozprowadzane lub trafiać do potrzebujących. Można też pomóc w świątyni w następujących służbach – jeździć po mleko (3, 10, 17 grudnia), pomóc w zakupach (każdy piątek), służyć w departamencie Pudży (szczególnie każda środa i sobota), gotować i pomagać w gotowaniu. Wszystkie te ważne służby uwolnią wielbicieli sankirtanu, żeby mogli więcej czasu rozprowadzać książki.

Zróbmy szczególny wysiłek dla zadowolenia Srila Prabhupada. Niech jak najwięcej osób otrzyma możliwość kontaktu z książkami Srila Prabhupada i obudzi swoją duchową świadomość.

Zapraszamy do wspólnego maratonu!