Hare Kryszna!
Serdecznie zapraszamy na Janmastami – największe Święto w naszym kalendarzu, które będziemy obchodzić 24 sierpnia w sobotę.

W naszej Świątyni pościmy w ten dzień (post obowiązuje do północy – godziny pojawienia się Pana Kryszny).
Zachęcamy też do sponsorowania Święta Janmastami oraz do pomocy w przygotowaniach.
Obydwie służby są niezbędne do zorganizowania tego Święta, na którym spodziewamy się ponad 500 gości. Trivikrama Maharaja będzie w Świątyni już od 19 sierpnia.
Prosimy o pomoc w przygotowaniach już od 20 sierpnia, a szczególnie w dniach 23 i 24 sierpnia.
Istnieje możliwość nocowania w Świątyni dla osób, które chcą pomóc w służbach i przygotowaniach. W tym celu prosimy o wcześniejszy kontakt (do 16 sierpnia) z Krsna kirtan D. albo Keshavi D.d.

Chcielibyśmy ugościć jak najwięcej wielbicieli, ale potrzebujemy zaplanować noclegi dla wszystkich chętnych. Wielbiciele, którzy zgłoszą po tym terminie mogą już nie mieć możliwości nocowania. 

PRZEDSTAWIAMY SZCZEGÓŁOWY PLAN FESTIWALU:

Sobota, 24 sierpnia 2019

16:30 Ofiara ogniowa na zewnątrz
18:00 Dżulan jatra
19:00 Sandhya Arati i kirtan
20:00 Trivikrama Swami – wykład z okazji Dżanmastami
21:00 Ceremonia abhiszeku
22:00 Bhadżany
24:00 Maha Arati
00:30 Prasadam
Zapraszamy do pomocy w przygotowaniach do Święta. Pomoc będzie potrzebna w nadchodzących dniach – można przychodzić do Świątyni od 9:00 rano do wieczora. Każdego dnia Trivikrama Maharaja daje wykłady na programach od 7:30 rano i od 18:30 wieczorem. Pomoc będzie szczólnie potrzebna w czwartek, piątek i sobotę. Zapraszamy chętnych po specjalną łaskę Kryszny, mistrzów duchowych i Śrila Prabhupada.
W niedzielę obchodzimy Wjasa Pudżę Śrila Prabhupada od godz. 11:00.

Serdecznie zapraszamy!